NCR 6622E S2 Güç kaynağı anahtarı Modu 009-0036494 320W 24V PFC 009-0025595 ile SP-320-24V 0090025595 ATM Selfserv Parçası |
| Marka | NCR |
| Durum | Yeni Orijinal & Yenilenmiş & Yeni Genel |
| İşletme türü | Doğrudan fabrikadan |
| Garanti | 1 yıl veya ömür boyu teknik destek |
| Ön süresi | Sipariş ve durumuna göre 1-15 iş günügereksinimleri. |
Şirketimiz ATM Parçaları tedarik, ayarlama ve bakım konusunda uzmanlaşmıştır.
Yüksek kaliteli ürünleri daha düşük fiyatlarla sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.
| 998-0235677 | NCR 3Q8 Kart Okuyucu Assy Feed Roller 998-0235677 4MM MCRM Kauçuk Yatak Roller 9980235677 ATM CRS Selfserv Makine Parçası |
| 998-0235676 | NCR 3Q8 Kart Okuyucu Assy Kauçuk 4MM Roller 998-0235676 Yakalama Roller MCRW Küçük 9980235676 ATM Selfserv Makine Parçası |
| 009-0036494 | NCR 6622E S2 Güç kaynağı anahtarı Modu 009-0036494 320W 24V PFC 009-0025595 ile SP-320-24V 0090025595 ATM Selfserv Parçası |