Windows 7'yi Windows 10'a yükseltme, Değiştirme Zamanı

January 7, 2020

hakkında en son şirket haberleri Windows 7'yi Windows 10'a yükseltme, Değiştirme Zamanı

Microsoft, 22 Ekim 2009'da piyasaya sürüldüğünde Windows 7 için 10 yıllık ürün desteği sağlama taahhüdü verdi. Bu 10 yıllık süre sona erdiğinde Microsoft, yatırımlarımızı daha yeni teknolojileri desteklemeye odaklayabilmemiz için Windows 7 desteğine devam etmeyecek harika yeni deneyimler. Windows 7 için özel destek günü 14 Ocak 2020 olacaktır. Bundan sonra, PC'nizin korunmasına yardımcı olan teknik yardım ve otomatik güncellemeler artık ürüne sunulmayacaktır. Microsoft, artık mevcut olmayan hizmet veya desteğe ihtiyaç duyduğunuz bir durumdan kaçınmak için Ocak 2020'den bir süre önce Windows 10'a geçmenizi önemle önerir.

Windows 7'yi kullanmaya devam edebilirsiniz, ancak destek bittikten sonra bilgisayarınız güvenlik risklerine ve virüslere karşı daha savunmasız hale gelecektir. Windows başlatılmaya ve çalışmaya devam edecek, ancak Microsoft'tan güvenlik güncelleştirmeleri de dahil olmak üzere yazılım güncelleştirmelerini artık almayacaksınız.

Bu göçe başlamak için şimdiden daha iyi bir zaman yok . Neyse ki, kuruluşunuzun yalnızca Windows 10'a doğru bu yolculuğa çıkması gerekmeyecek. Chuanglong deneyimli ekibine bir çağrı ile. bu proje için size biraz yardım edeceğiz.